KONST / Litografier / Färglitografi 10256040
nr 1025 6040
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), 232/260, signerad 1968, motivet: 46x38
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:42:08
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
14 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren